KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916191
nr 1291 6191
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Oljemålning, Skeppsholmsbron, signerad. Olja på pannå, 20x66 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:44:54
22/11 21:12:17
600 kr
25/11 16:27:49
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel